Paletiniai stelažai

Paletiniai stelažai (SUPER 456) – tai labiausiai paplitęs ir efektyviausias sandėliavimo būdas, leidžiantis sandėliuoti įvairaus dydžio ir svorio prekes, laikomas ant padėklų (palečių). Jie puikiai tinka ir nedideliems sandėliams, ir didžiausiems logistikos centrams. Šie stelažai naudojami sandėliuojant didelį plataus asortimento bei greito apyvartumo prekių kiekį ir sudaro universalią sistemą, suteikiančią nekliudomą priėjimą prie bet kurio padėklo su prekėmis. Tokia sistema yra patogi ir tinkama įvairaus tipo krautuvams.
Pagrindinį vaidmenį paletiniuose stelažuose atlieka vertikalūs stovai ir horizontalūs traversai. Jie labai lengvai surenkami ir išrenkami, su galimybe keisti traverso aukštį. Montažo operatyvumą ir konstrukcijos patikimumą sąlygoja bevaržtis traverso ir stovo sujungimas.
Standartinis paletinių stelažų konstrukcijų aukštis siekia iki 14 metrų.Mobilūs paletiniai stelažai

Mobilus paletiniai stelažai– tai paletiniai stelažai, komplektuojami ant mobilios sistemos pagrindo (MOBIPAL) , kuris leidžia stelažus padaryti mobiliais ir efektyviai išnaudoti sandėliavimo patalpas, paliekant minimalius praėjimo ar pravažiavimo tarpus.
MOBIPAL sistemą sudaro bėgiai, sumontuoti grindyse, ir specialus, elektra valdomas rėmas su važiuokle. Įdiegta valdymo sistema užtikrina tikslų ir saugų įrengimų eksploatavimą.
Pritaikius MOBIPAL sistemą, sandėlio talpumas padidinamas 100%, t.y. 2 kartus, o jei sandėliavimo patalpos dar yra tik projektuojamos, tuomet investicijos sandėliui gali sumažėti ženkliai, mat mobilūs paletiniai stelažai ne tik sumažins investavimo kaštus į sandėliavimo patalpas, bet ir į papildomą žemės plotą. Toks efektyvumas pasiekiamas numatant tik vieną pravažiavimo plotą, kurio padėtis kinta, priklausomai iš kurios stelažų eilės reikia pakrauti ar iškrauti prekes.
Mobilūs paletiniai stelažai gali būti eksploatuojami visų tipų patalpose (šaldymo kameros, sandėliavimo terminalai, gamyklos ir t.t.), kuomet reikia maksimaliai užkrauti sandėlį, esant minimaliam sandėliavimo plotui.
Dėl detalesnės informacijos susisiekite tel. + 370 616 91000