Daugiaaukščiai stelažai ir platformos

Daugiaaukščiai stelažai (sistema UNIRACK)
– tai stelažų sistema skirta lengvų krovinių saugojimui, kuomet reikia maksimaliai išnaudoti sandėliavimo plotą. UNIRACK sistema leidžia daugiaaukščiuose stelažuose įrengti praėjimo koridorius įvairiame iki 8 metrų aukštyje.

UNIRACK stelažų elementai pilnai suderinami su lengvųjų stelažų SUPER 123 elementais ir aksesuarais, kurie įgalina sandėliuoti bet kokios pakuotės ir tūrio krovinius keliais aukščiais.
Daugiaaukščių stelažų unikali konstrukcija leidžia suprojektuoti stelažus įvairaus tipo patalpose ir erdvėse.
Platformos (ang. Mezzanine)
– tai daugiaaukščių stelažų sistemos atmaina, kai įvairios kelių aukštų patalpos yra surinktos iš specialių konstrukcijų su perdangomis (platformomis). Ši sandėliavimo sistema leidžia vienu metu sandėliuoti įvairiarūšes prekes vienoje vietoje.
Platformų pagalba galima operatyviai surinkti daugiaaukštę sandėliavimo konstrukciją nevykdant jokių statybos darbų.
Mezzanine konstrukcijos išsiskiria savo stabilumu, todėl virš esamo sandėliavimo ploto leidžia sukurti papildomas sandėliavimo, ofiso, gamybines ar kitos paskirties patalpas. Platformų sistemos pakopos tarpusavyje sujungiamos kopėčiomis, laiptais, liftais ar keltuvais. Platūs tarpai tarp kolonų leidžia lengvai dirbti ir judėti, naudojant sandėliavimo techniką.

Dėl detalesnės informacijos susisiekite tel. + 370 616 91000