Lengvieji universalūs stelažai

Lengvos konstrukcijos universalūs stelažai (SUPER 123) skirti lengviems ir vidutinio svorio kroviniams pakuotėje, plastikinėje taroje , kartono dėžėse ir kitiems smulkiems kroviniams bei sandėliavimui rankiniu būdu.
Dėl unikalaus lentynų išlankstymo šie stelažai yra labai lengvi, bet atlaiko itin dideles apkrovas. Stelažai neturi aštrių briaunų, yra itin stabilūs ir saugūs. Surenkami labai lengvai, be varžtų, nenaudojant papildomų įrankių. Rėmai yra sudaryti iš kojų, skersinių, horizontalių, kurie gali būti įvairių matmenų. Lentynų aukštis reguliuojasi 33 mm žingsniu, o papildomų lentynų pridėjimas reikalauja minimalių pastangų. Yra galimybė konstrukcijas sudėti iki 5 metrų aukščio. Taip pat lengvai juos galima ir išardyti, detales panaudoti kituose projektuose ar patalpose, o esant reikalui, bet kada prijungti ar nuimti papildomą modulį.
Daugybė priedų, tokių kaip plastikinės, medinės ar stiklinės lentynos leidžia stelažus pritaikyti beveik visų rūšių produktų saugojimui bei eksponavimui bei padeda integruoti stelažus įvairiapusėje aplinkoje: atsarginių dalių ir padangų sandėliavimui, drabužių pakabinimui ir demonstravimui ir t.t.

Dėl savo universalios konstrukcijos bei patrauklaus dizaino lengvieji stelažai dažnai naudojami kaip archyviniai įvairiai dokumentacijai ofisuose, kaip prekybiniai parduotuvėse, o taip pat sandėliuose bei automašinų servisuose smulkios produkcijos sandėliavimui.
Mūsų siūlomi stelažai yra cinkuoti bei papildomai padengti skaidriu organiniu gruntu, todėl netepa ir yra atsparūs įvairiems kenksmingiems veiksniams.
Net mechaniniai stelažų pažeidimai sunkiai pastebimi.


Dėl detalesnės informacijos susisiekite tel.+ 370 616 91000