Stelažai


Stelažai - tai labai populiarus, praktiškas ir universalus sandėliavimo būdas, kuris suteikia galimybę laikyti ir saugoti įvairios paskirties, svorio bei dydžio prekes. UAB „Frostera“ atstovauja visame pasaulyje gerai žinomą ir pripažinimą pelniusį stelažų gamintoją „Metalsistem”. Tai italų įmonė, kuri taiko pažangiausias gamybos technologijas ir naudoja aukščiausios kokybės konstrukcijas. „Metalsistem” produkcija - tvirti, cinkuoto plieno stelažai, kurie dėl papildomo skaidraus organinio grunto sluoksnio, kuriuo gaminiai padengti, yra dar atsparesni žalingam aplinkos poveikiui. Taip pat tinka montuoti ir patalpose, kuriose yra vėsu arba kaupiasi drėgmė. UAB „Frostera” siūlomi stelažai gali būti efektyviai naudojami tiek profesionaliai, tiek įvairias prekes laikyti ar sandėliuoti namuose.


Pagrindiniai mūsų siūlomų stelažų privalumai:

  • Labai atsparūs.
  • Lengvi.
  • Funkcionalūs.
  • Mobilūs.
  • Ilgaamžiai.
  • Optimalus kokybės ir kainos santykis.

UAB „Frostera" siūlo itin platų sandėliavimo stelažų pasirinkimą, todėl neabejojame, kad net ir reikliausias klientas ras sau tinkamą sprendimą. Pasirinkę mūsų kompaniją būsite tikri, kad savo verslo vystymui ilgalaikėje perspektyvoje radote patikimą profesionalų partnerį.


Stelažai buičiai


Dažnai namuose susikaupia daiktų, kurie užima daug vietos. Juos sudėti reikalingos papildomos lentynos, spintos ar kita vieta. Kad daiktų talpinimas nesukeltų rūpesčių, geriausia juos laikyti ant stelažų.


Stelažus, skirtus naudoti buityje, labai lengva surinkti - jų konstrukcijose nėra varžtų, todėl nereikia naudoti jokių papildomų įrankių. Juos išardyti - taip pat nesudėtinga. Stelažų dalys gali būti panaudotos kitoms reikmėms, o paskui vėl grąžintos atgal. Be to, prie stelažų bet kada galima prijungti papildomą modulį, jei ima stigti vietos. Dėl universalios komplektacijos (viduje gali būti pertvaros, perforuoto plastiko lentynos, cinkuoto metalo konteineriai, visiškai ištraukiami stalčiai, įvairūs skirtukai ir kt.) stelažai puikiai tinka sandėliuoti bet kokius daiktus.
Į šiuos stelažus prekės gali būti kraunamos tik rankiniu būdu. Dėl išskirtinės lentynų konstrukcijos stelažai yra ypač lengvi, nepaisant to, gali išlaikyti itin didelį svorį.
Buitiniai stelažai neturi aštrių briaunų, yra stabilūs, todėl juos naudoti saugu. Visų UAB „Frostera” siūlomų stelažų lentynų aukštis gali būti reguliuojamas.


Stelazai
Kaina: nuo 23.13 / 6,7 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 8.98 / 2,6 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 2.26 / 0,65 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 2.21 / 0,64 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 6.97 / 2,02 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 1.24 / 0,36 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 5.99 / 1,73 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 1.41 / 0,41 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 2.71 / 0,78 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 126.63 / 36,67 Lt su PVM
Stelazai
Kaina: nuo 2.85 / 0,83 Lt su PVM

Stelažai verslui


Nuomos kainos nuolat kyla, o vietos prekes sandėliuoti reikia vis daugiau. Tai priežastys, dėl kurių verslininkai priversti ieškoti alternatyvų. Pagrindiniai UAB „Frostera” siūlomų gaminių privalumai - mažesnės sandėliavimo išlaidos ir optimaliai išnaudotas Jūsų turimas plotas. Kokybiški, unikalaus dizaino stelažai - tai praktiškas sprendimas Jūsų verslui.
Verslui skirtus stelažus galima naudoti ne tik sandėliuoti ar archyvuoti prekes. Taip pat tinka juos statyti įvairiose parduotuvėse, montuoti rengiant ekspozicijas ar net biure. Ant šių stelažų prekes galima laikyti tiek dėžėse, tiek statinėse ar tiesiog palaidas.


Renkantis stelažus svarbu atkreipti dėmesį į patalpų, kuriose jie bus montuojami, specifiką, sandėliuojamų prekių asortimentą, dydį, svorį bei kitas ypatybes. Kad viskas vyktų sklandžiai ir naudotis stelažais būtų patogu - geriausia jų montavimą patikėti šios srities specialistams. Įmonėje „Frostera” dirba patyrę meistrai, kurie profesionaliai atliks visus darbus, o rezultatas patenkins visus Jūsų lūkesčius.