UAB „Frostera“ – inžinerinė įmonė, projektuojanti tiekianti ir montuojanti sandėliavimo įrangą,  šaldymo, šildymo, vėdinimo, kondicionavimo sistemas komerciniams ir pramonėms objektams, prekybinę ir maisto ruošimo įrangą, modulinio tipo pastatus bei įgyvendinanti apšvietimo sprendimus.

 

UAB „Frostera“ savo veiklą pradėjo 1996 m. Lietuvoje pavadinimu UAB „Aitura“ ir apjungė net keletą verslo krypčių Kazachstano ir Lietuvos rinkose. 2008 m. įmonės inžinerinis padalinys buvo atskirtas įkuriant UAB „Frostera“. Šiandien tai yra inovatyvi ir stabili kompanija, kuri įgyvendina sudėtingus kompleksinius inžinerinius projektus, susijusius su negyvenamosios paskirties pastatais.

 

UAB „Frostera“ priklauso OASIS GROUP įmonių grupei, kuri apima sekančias veiklas: „Oasis Engineering“ – padalinys Kazachstane, įgyvendinantis inžinerinius sprendimus, „Oasis Distribution“, kuri užsiima maisto, buitinės chemijos, asmens higienos prekyba ir distribucija bei „Oasis Logistics“, teikianti logistikos paslaugas.

 

Oasis Engineering  padalinyje dirba daugiau nei 100 darbuotojų.

 

Lietuvoje įmonė projektuoja, tiekia ir montuoja visų tipų stelažų sistemas: paletinius stelažus, įvažiuojamuosius stelažus, mobilius, daugiaaukščius stelažus, mezzanine platformas, lengvos konstrukcijos universalius stelažus.

 

UAB „Frostera“ atstovauja tik gerai žinomus ir patikimus Europos gamintojus. Ilgametė inžinierių projektuotojų patirtis užtikrina racionalių sprendimų pritaikymą įvairiems klientų poreikiams.